ART / Sculptures and works of art / Sculpture 9591863
nr 959 1863
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Lasse Stevenfeldt (1930-2014), "Face in", delvis transparent och bemålad plast, ej signerad, 30x30, height: 18 cm, nagg/sprickor.
SCULPTURE, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), "Face in", delvis transparent och bemålad plast, ej signerad, 30x30, höjd: 18 cm
Condition: nagg/sprickor
Lasse Stevenfeldt, Swedish painter, born 1930, dead 2014.
2000
SEK 300
Monday May 4 2015
at 19:33:47
4/5 19:27:30
Lasse Stevenfeldt
Read more about Lasse Stevenfeldt